Firemní akce

Firemní vánoční večírky

 

Plánujete vánoční večírek pro váš pracovní kolektiv? Nebo jen pro přátele a vaše blízké? Neváhejte! Rekreační areál Dolce je ideálním místem pro jeho uspořádání. Připravili jsme pro vás jedinečnou nabídku s slevou na ubytování a řadou benefitů.

 

Nabízíme pro kolektivy 15 a více osob

  • 10% slevu ubytování ve zděných domcích či finských chatách
  • pohoštění dle vašeho přání a výběru ve stylové restauraci Dolce s kapacitou až 130 míst
  • slevový poukaz na pobyt vrekreačním areálu Dolce pro každého účastníka s platností do června 2015
  • zdarma zapůjčení, šipek, stolního tenisu, biliardu
  • zajištění živé či reprodukované hudby
  • hromadnou dopravu z Trutnova či okolí na přání rádi zajistíme

 

Platnost nabídky v období od 2. do 21. 12. 2017.

 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a nezávazně Vám sestavíme kalkulaci přímo na míru Vaším požadavkům.

 

Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle +420 774 233 342, nebo emailem recepce@camp-dolce.cz

 

Firemní akce na Dolcích

„Chystáte se uspořádat firemní či společenskou akci, přemýšlíte, kam vyrazit s kolegy, kde uspořádat outdoorovou akci, teambuilding či večírek? Hledáte inspiraci či někoho, kdo vaši myšlenku zrealizuje?
Dovolte nám, abychom nabídli služby v našem rekreačním areálu. Jsme připraveni pro vás zajistit vhodné prostory. Každou akci sladíme přesně na míru vašim požadavkům a přáním."

Areál DOLCE je ideálním místem. V přírodě, kde se odreagujete, uvolníte a zapomenete alespoň na chvíli na každodenní starosti. Rekreační areál Dolce vás jistě okouzlí svým umístěním uprostřed poklidné přírody, na úpatí hor Krkonoš, nedaleko města Trutnova. Klimatické podmínky a poloha dělají areál atraktivní jak v letních, tak zimních měsících. Místo vhodné nejen pro rodiny s dětmi, seniory, sportovce, dětské pobyty a tábory, turisty, cyklisty ale také k pořádání různých rodinných oslav a svateb, seminářů, firemních školení a kurzů, obchodních jednání, ...

Pro skupinové akce a outdoorové aktivity jistě oceníte možnost využití zázemí areálu, jako jsou prostory kempu, louky, přilehlé lesy, rybník s travnatou pláží, venkovní zastřešené posezení s grilem a kempovou kuchyňkou, ohniště, dětská hřiště, sportovní areál (antukové tenisové kurty, volejbalový či nohejbalový kurt, minigolf, půjčovna kol a drobných sportovních potřeb).

Stylová RESTURACE s kapacitou cca 130 míst vás jistě okouzlí svým vzhledem a příjemnou atmosférou. Rozmanité stravování zajistíme dle vašich požadavků a přání (welcome drinky, bufety, rauty, servírovaná menu, barbecue, slavnostní večeře, coffee breaky,...)
V restauraci je k dispozici kromě klasického posezení také konferenční místnost, salónek, taneční parket, posezení u krbu, dětský koutek, letní venkovní terasy s výhledem na přírodní nádrž. Samozřejmostí je zapůjčení konferenční techniky (dataprojektor, flipchart, TV, plátno, video, dvd, připojení k internetu, ...)
V rámci vašich akcí rádi zajistíme např. sportovní turnaje, výlety na kolech, paintball, střelbu z luku, lanové aktivity, závody v rybolovu s následným zpracováním úlovku na grilu, večerní posezení u ohně a grilování či opékání selátka, živou hudbu, masáže... Na ranči vzdáleném cca 1,5 km od našeho areálu možnost pronájmu terénních čtyřkolek, vyjížďky na koních, adrenalinové jízdy na buggynách, terénní jízdy brodem vozem Land Rover atd.

Firemní a společenské akce, kterými se chcete prezentovat, představit nové produkty nebo poděkovat vašim klientům, zákazníkům či zaměstnancům, připravíme ke spokojenosti obou stran.

V případě vašeho zájmu se s námi neváhejte spojit na níže uvedených kontaktech. Sestavíme vám návrh cenové nabídky na míru, přesně dle vašich představ a přání.

Rekreační areál DOLCE

Josef Pokorný
Oblanov 37
541 01 Trutnov

Tel.: +420 499 828 555
Mob.: +420 774 233 342
Email: recepce@camp-dolce.cz