Kiosek na Pláži

Kiosek na Pláži

Kiosek se nachází na strategickém místě v srdci areálu v bezprostřední blízkosti hlavní pláže a svou polohou je oblíbeným a vyhledávaným místem pro osvěžení a relaxaci našich hostů.  Mnoho kulturních, společenských a sportovních akcí v našem areálu se koná právě na tomto místě.

Prázdninové soboty vždy s živou hudbou.  

Jedná se o dřevěný kiosek s pultovým prodejem a dřevěnou pergolou pro 30 osob k sezení. U pergoly je dalších 50 míst venkovního sezení pod slunečníky. Součástí tohoto prostoru je i oplocené, hojně vybavené dětské hřiště s umělým kobercem pro naše nejmenší hosty.

Kiosek je otevřen od 9:00 do 22:00. Pokud je chuť a dobrá nálada, otevírací dobu rádi prodloužíme. Musíme však brát i ohled na rodiny s dětmi a ostatní návštěvníky toužící po klidu. 

V kiosku nabízíme stálé pokrmy rychlého občerstvení jako je párek v rohlíku, hamburger, hranolky či langoš apod., ale také různé speciality na grilu dle denní nabídky. Samozřejmostí jsou různé pochoutky k pivu a kávě. Kvalitní espresso je naší chlobou. Podáváme  alkoholické pivo světlé  -Krakonoš 12°, Svijany 11° a Gambrinus 10°, tmavý - Kozel 11°/,  nealkoholické a teplé nápoje, cukrovinky, nanuky a jiné.


Hlavní akce u Kiosku na Pláži: 

Lov velikonočních vajíček 
Den dětí  
Den otců 
Den matek 

Dolce fest - zahájení sezony

Draci na Dolcích -závody dračích lodí

Pivěnky - zakončení letní sezony -konec září